Ważne informacje

Serwis siodeł

Szybki kontakt

Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

tel. 535 883 548

WYSYŁKA

Wysyłka realizowana jest we wtorki oraz czwartki, o ile nie są to dni ustawowo wolne od pracy, nie nastąpiły niemożliwe do ominięcia przeszkody niezależne od obsługi sklepu oraz po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie.

Termin realizacji liczony jest w następujący sposób: w przypadku produktów obowiązuje czas oczekiwania wskazany na stronie produktu - od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy zamówienie zawiera produkty dostępne od ręki oraz produkt oznaczony jako 2-7 dni roboczych, wówczas termin realizacji to najdłuższy spośród podanych w produktach zakupionych.

Dla produktów nieoznaczonych czas realizacji wynosi 2-7 dni roboczych.

Termin realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie w przypadku płatności manualnej albo od momenty wniesienia opłaty za zamówienie za pośrednictwem WireCard (płatność kartą).

Kupujący zobowiązany jest do odbioru przesyłki, nawet jeżeli zrezygnował z zamówienia, a rezygnacja nastąpiła po wysłaniu przesyłki.

Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem kuriera GLS. Kupujący obciążony jest kosztami dostawy. Przesyłki bezpłatne realizowane są przy zamówieniach w kwocie minimum 750 zł. 

Płatność może zostać zrealizowana za pomocą płatności offline, czyli przelewu tradycyjnego albo za pośrednictwem płatności online przy użyciu karty kredytowej lub debetowej.

Sklep nie umożliwia opłaty za zamówienie za pobraniem.

0

Pn. - Pt. 9:00 - 16:00

tel. 535 883 548

SKLEP JEŹDZIECKI & USŁUGI RYMARSKIE

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram